Social media
Agenda
De agenda is leeg
 
Hele agenda
Contact
Hockey Club Druten
De Gelenberg 10
6654 AZ Druten

06 232 161 98 (Telefonisch alleen bereikbaar op wedstrijddagen (za/zo) gedurende de openingstijden van het clubhuis).

Voor verdere informatie kunt u de website raadplegen of contact opnemen per mail via [email protected]

Postbus 127 6650 AC Druten
Zoeken
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

29 september | Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
meisjes A1 2895 DHV MA2 0 14:30 15:00 uit -   info
meisjes A2 2883 Hockey Vereniging Zevenaar MA1 15:30 Rabobank veld 1  info
Fluiten: Bram Berendsen (Heren 1) en Niels Huisman (Heren 1)
Kleedkamer 2
meisjes A3 2903 MHC Wijchen MA2 14:00 Rabobank veld 1  info
Fluiten: Elsemiek van der Donk (Dames 2) en Thomas Prenger (Heren 1)
Kleedkamer 3
meisjes B1 3416 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB3 70 14:50 16:45 uit -   info
meisjes B2 3375 Union MB5 60 14:30 16:00 uit -   info
meisjes B3 3365 MHC EDE MB4 14:00 Houtveld II  info
Fluiten: David van Wijk (Jongens A1) en Veerle Wijnen (Dames 2)
Kleedkamer 4
meisjes B4 3020 MHC Bemmel 800 MB7 15:30 Houtveld II  info
Fluiten: Britt Mooren (Dames 1) en Sterre Wijnen (Dames 1)
Kleedkamer 3
meisjes C1 3942 NMHC Nijmegen MC3 60 14:15 16:00 uit -   info
meisjes C2 3961 HCM Arnhem MC2 12:30 Rabobank veld 1  info
Fluiten: Dan Keawboot (Jongens A1) en Anthony Niessing (k) (Jongens A1)
Kleedkamer 4
meisjes C3 3960 HCM Arnhem MC3 11:00 Rabobank veld 1  info
Fluiten: Bo Roelofs (Jongens B1) en Fere van Dijk (meisjes A1)
Kleedkamer 2
meisjes C4 3523 NMHC Nijmegen MC8 60 10:15 11:45 uit -   info
meisjes D1 4993 NMHC Nijmegen MD2 60 09:15 10:45 uit -   info
meisjes D2 5006 Apeldoorn MD2 12:30 Houtveld II  info
Fluiten: Eefje Beijen (meisjes B2) en Bob Beijen (Jongens A1)
Kleedkamer 2
meisjes D3 4966 Doetinchemse Hockey Club MD4 11:00 Houtveld II  info
Fluiten: Wieteke Wittenhorst (meisjes A1) en Nina Litjens (meisjes A1)
Kleedkamer 3
meisjes D4 5026 HCOIJ MD3 10:30 11:00 uit -   info
Jongens A1 1887 Union JA2 60 14:30 16:00 uit -   info
Jongens B1 2064 HCQZ JB1 60 14:30 16:00 uit -   info
Jongens C1 2229 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JC2 50 11:55 13:15 uit -   info

29 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
meisjes 8E1 750 MHCBeuningen M8E2 09:30 Houtveld II  info
  veld 2c+d  
Fluiten: Indy Niessing (meisjes B4) en Dieuwertje Verspui (meisjes B2)
Kleedkamer 3 Beginnende scheidsrechters
meisjes 8E2 781 MHC Wijchen M8E4 60 08:30 10:00 uit -   info
meisjes E1 1079 NMHC Nijmegen ME4 60 07:30 09:00 uit -   info
meisjes E2 1261 MHC Bemmel 800 ME4 09:30 Rabobank veld 1  info
  veld 1c  
Kleedkamer 4 Ouders en Coaches fluiten
meisjes F1 1552 MHC Wijchen MF1 60 08:30 10:00 uit -   info
Jongens 8E1 163 MHC Wijchen J8E1 09:30 Houtveld II  info
  veld 2a+b  
Fluiten: Eva van Boekel (meisjes B1) en Anneloes Blijdenstein (meisjes A3)
Kleedkamer 1 Beginnende scheidsrechters
Jongens 8E2 187 MHC Wijchen J8E2 60 07:15 08:45 uit -   info
Jongens E1 370 MHCBeuningen JE2 09:30 Rabobank veld 1  info
  veld 1a  
Kleedkamer 2 Ouders en Coaches fluiten


Hoofdsponsor
Sponsoren

Algemeen
D1 M.H.C. Hoevelaken D1 4-1
D2 MHC EDE D3 0-2
D3 NMHC Nijmegen D18 2-1
H1 HCM Arnhem H3 3-4
JA1 DHV JA1 4-3
JB1 Union JB2 8-0
JC1 NMHC Nijmegen JC3 1-10

Verslagen
Nog geen verslagen.