Social media
Agenda
De agenda is leeg
 
Hele agenda
Contact
Hockey Club Druten
De Gelenberg 10
6654 AZ Druten

06 232 161 98 (Telefonisch alleen bereikbaar op wedstrijddagen (za/zo) gedurende de openingstijden van het clubhuis).

Voor verdere informatie kunt u de website raadplegen of contact opnemen per mail via [email protected]

Postbus 127 6650 AC Druten
Zoeken
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Jeugd 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo JA1 5 15 5 0 0 24 5
2 Union JA2 6 15 5 0 1 17 12
3 HCM JA1 5 9 3 0 2 15 4
4 Hattem JA1 5 6 2 0 3 8 14
5 Zwolle JA2 6 6 2 0 4 7 13
6 Twente JA1 5 6 2 0 3 6 13
7 Flevoland JA1 5 4 1 1 3 7 9
8 Druten JA1 5 1 0 1 4 6 20
  1e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten JB1 5 15 5 0 0 26 6
2 Westerduiven JB1 5 12 4 0 1 17 5
3 HCM JB1 5 12 4 0 1 12 5
4 Ares JB1 5 7 2 1 2 9 11
5 Ede JB1 5 6 2 0 3 18 11
6 Upward JB2 5 6 2 0 3 4 15
7 Wageningen JB2 5 1 0 1 4 3 11
8 Mezen JB1 5 0 0 0 5 1 26
  1e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten JC1 9 19 6 1 2 37 21
2 Union JC3 9 17 5 2 2 32 14
3 Oosterbeek JC3 9 16 5 1 3 18 10
4 Wijchen JC2 9 14 4 2 3 29 19
5 Ede JC2 5 6 2 0 3 18 12
6 Overbetuwe JC2 9 0 0 0 9 4 62
  2e klasse 
  Jongens Zaal A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten JA1 6 12 4 0 2 24 13
2 Wageningen JA2 7 12 4 0 3 24 17
3 Nijmegen JA2 7 10 3 1 3 20 25
4 Bemmel JA1 6 4 1 1 4 18 31
  2e klasse 
  Jongens Zaal B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters JB1 6 18 6 0 0 34 15
2 Arnhem JB1 6 11 3 2 1 24 22
3 Nijmegen JB2 6 10 3 1 2 20 20
4 Druten JB1 6 7 2 1 3 16 20
5 Westerduiven JB1 6 3 1 0 5 14 21
6 HCM JB1 6 3 1 0 5 15 25
  Sub-topklasse 
  Jongens Zaal C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen JC2 6 18 6 0 0 50 5
2 HCM JC12C 6 15 5 0 1 48 8
3 Union JC3 6 12 4 0 2 26 18
4 HCM JC2 6 6 2 0 4 12 26
5 Druten JC1 6 3 1 0 5 10 33
6 Overbetuwe JC2 6 0 0 0 6 5 61
  2e klasse 
  meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hattem MA1 5 13 4 1 0 18 6
2 Bully MA2 5 12 4 0 1 19 13
3 Ares MA1 5 12 4 0 1 12 7
4 Nijmegen MA2 5 7 2 1 2 16 11
5 Flevoland MA1 5 6 2 0 3 14 13
6 Westerduiven MA1 5 6 2 0 3 9 12
7 Meppel MA1 5 3 1 0 4 4 18
8 Druten MA1 5 0 0 0 5 8 20
  1e klasse 
  meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MA2 5 13 4 1 0 19 5
2 Union MA3 6 13 4 1 1 11 6
3 Upward MA3 5 7 2 1 2 12 11
4 Union MA6 6 7 2 1 3 10 18
5 Kromhouters MA2 5 6 2 0 3 7 8
6 Beuningen MA2 5 6 2 0 3 9 11
7 Druten MA2 5 6 2 0 3 7 11
8 Overbetuwe MA2 5 3 1 0 4 5 10
  2e klasse 
  meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MA3 6 15 5 0 1 25 5
2 Union MA7 6 13 4 1 1 12 7
3 Druten MA3 5 10 3 1 1 8 2
4 Zevenaar MA2 6 10 3 1 2 8 5
5 Upward MA4 6 5 1 2 3 7 11
6 Nijmegen MA5 5 4 1 1 3 6 14
7 Overbetuwe MA3 5 3 1 0 4 6 17
8 Kromhouters MA3 5 3 1 0 4 3 14
  3e klasse 
  meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem MB1 5 12 4 0 1 22 10
2 Haackey MB1 5 11 3 2 0 15 5
3 PW MB1 5 8 2 2 1 16 11
4 Zwolle MB3 5 8 2 2 1 10 9
5 Ares MB2 5 6 2 0 3 11 19
6 Oosterbeek MB2 5 4 1 1 3 5 16
7 Druten MB1 5 3 0 3 2 5 9
8 Apeldoorn MB2 5 2 0 2 3 8 13
  2e klasse 
  meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB4 5 13 4 1 0 16 3
2 Kromhouters MB3 5 11 3 2 0 11 6
3 Ede MB3 5 8 2 2 1 17 8
4 Union MB4 5 8 2 2 1 15 6
5 Druten MB2 5 8 2 2 1 10 8
6 Zevenaar MB2 5 6 1 3 1 3 6
7 Nijmegen MB5 5 5 1 2 2 5 12
8 Bemmel MB3 5 4 1 1 3 9 10
9 Beuningen MB3 5 3 1 0 4 3 9
10 Arnhem MB3 5 1 0 1 4 4 25
  3e klasse 
  meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerduiven MB3 5 13 4 1 0 18 6
2 Dieren MB2 5 11 3 2 0 11 4
3 Druten MB3 4 7 2 1 1 15 4
4 Bemmel MB6 4 7 2 1 1 6 4
5 Arnhem MB5 6 7 2 1 3 9 15
6 Upward MB7 5 5 1 2 2 8 9
7 Union MB7 6 4 1 1 4 5 18
8 Nijmegen MB7 5 3 1 0 4 5 15
9 Wageningen MB6 4 3 0 3 1 7 9
  4e klasse 
  meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wijchen MB5 5 10 3 1 1 12 4
2 Westerduiven MB4 5 9 2 3 0 10 7
3 Bemmel MB7 5 7 2 1 2 7 7
4 Druten MB4 5 6 1 3 1 7 8
5 Kromhouters MB4 5 5 1 2 2 5 7
6 Overbetuwe MB4 5 3 1 0 4 3 11
  4e klasse 
  meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MC3 10 28 9 1 0 39 8
2 Zevenaar MC1 10 22 7 1 2 32 15
3 Druten MC1 10 14 4 2 4 26 25
4 Wijchen MC2 10 14 4 2 4 18 20
5 Doetinchem MC2 10 9 3 0 7 8 16
6 Overbetuwe MC3 10 0 0 0 10 6 45
  2e klasse 
  meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC3 10 25 8 1 1 20 11
2 Upward MC3 10 23 7 2 1 32 8
3 HCM MC2 10 16 5 1 4 27 14
4 Ede MC3 10 11 3 2 5 17 25
5 Nijmegen MC4 10 8 2 2 6 9 16
6 Druten MC2 10 3 1 0 9 13 44
  2e klasse 
  meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC2 10 28 9 1 0 44 9
2 Overbetuwe MC4 10 20 6 2 2 43 16
3 Kromhouters MC2 10 14 4 2 4 30 22
4 HCM MC3 10 14 4 2 4 33 30
5 Druten MC3 10 8 2 2 6 12 31
6 Union MC6 10 1 0 1 9 2 56
  3e klasse 
  meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MC8 9 27 9 0 0 61 1
2 Wijchen MC5 9 19 6 1 2 40 15
3 Druten MC4 8 15 5 0 3 38 19
4 Wijchen MC6 9 7 2 1 6 20 34
5 Doetinchem MC5 9 7 2 1 6 8 65
6 Westerduiven MC4 8 6 1 3 4 16 28
7 Nijmegen MC9 8 5 1 2 5 12 33
  5e klasse 
  meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MD1 5 13 4 1 0 15 4
2 Overbetuwe MD1 5 12 4 0 1 13 6
3 Bemmel MD2 5 9 3 0 2 19 8
4 Nijmegen MD2 5 7 2 1 2 12 13
5 Upward MD3 5 3 1 0 4 1 11
6 Doetinchem MD2 5 0 0 0 5 3 21
  1e klasse 
  meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MD2 5 15 5 0 0 26 0
2 Upward MD5 5 9 3 0 2 11 10
3 Kromhouters MD2 5 9 3 0 2 13 15
4 QZ MD2 5 6 2 0 3 9 15
5 Nijmegen MD5 5 4 1 1 3 8 11
6 Dieren MD1 5 1 0 1 4 5 21
  3e klasse 
  meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MD4 4 12 4 0 0 41 2
2 Overbetuwe MD3 5 10 3 1 1 21 10
3 Bemmel MD4 4 9 3 0 1 11 12
4 Oosterbeek MD4 4 6 2 0 2 10 5
5 Druten MD3 5 4 1 1 3 6 19
6 HCM MD5 4 1 0 1 3 8 13
7 Wageningen MD4 4 1 0 1 3 3 39
  3e klasse 
  meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MD6 5 15 5 0 0 15 2
2 Upward MD6 5 12 4 0 1 9 2
3 Druten MD4 5 9 3 0 2 11 6
4 Overbetuwe MD5 5 4 1 1 3 5 11
5 Nijmegen MD8 5 3 1 0 4 9 12
6 Union MD6 5 1 0 1 4 4 20
  4e klasse 
  Meisjes Zaal A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union MA2 7 16 5 1 1 28 14
2 HCM MA1 8 16 5 1 2 31 21
3 Overbetuwe MA1 8 11 3 2 3 19 27
4 Beuningen MA12C 8 9 3 0 5 14 20
5 Upward MA2 8 8 2 2 4 21 24
6 Druten MA1 7 6 2 0 5 16 23
  1e klasse 
  Meisjes Zaal A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ MA12C 6 16 5 1 0 32 4
2 Bemmel MA3 6 12 3 3 0 16 9
3 Wageningen MA4 6 8 2 2 2 14 27
4 Bemmel MA2 6 7 2 1 3 12 21
5 Druten MA2 6 5 1 2 3 18 21
6 Union MA6 6 1 0 1 5 10 20
  2e klasse 
  Meisjes Zaal B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MB1 7 16 5 1 1 27 13
2 Nijmegen MB3 7 16 5 1 1 22 12
3 Union MB3 8 13 4 1 3 16 20
4 QZ MB2 8 5 1 2 5 18 24
5 Overbetuwe MB1 8 4 1 1 6 16 30
  1e klasse 
  Meisjes Zaal B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MB4 6 18 6 0 0 32 3
2 Union MB4 6 12 4 0 2 21 8
3 Bemmel MB3 6 12 4 0 2 15 15
4 Druten MB2 6 9 3 0 3 11 22
5 QZ MB3 6 3 1 0 5 8 20
6 Union MB5 6 0 0 0 6 1 20
  2e klasse 
  Meisjes Zaal C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC12C 6 18 6 0 0 61 8
2 Druten MC1 5 12 4 0 1 49 10
3 Apeldoorn MC4 6 6 2 0 4 26 28
4 Nijmegen MC5 5 6 2 0 3 14 19
5 Overbetuwe MC5 6 0 0 0 6 2 87
  2e klasse 
  Meisjes Zaal C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MC4 6 18 6 0 0 26 11
2 Wageningen MC5 6 12 4 0 2 17 8
3 Bemmel MC4 6 10 3 1 2 22 18
4 Druten MC2 6 7 2 1 3 18 9
5 HCM MC4 6 4 1 1 4 17 33
6 QZ MC3 6 1 0 1 5 12 33
  3e klasse 
  Meisjes Zaal D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MD1 6 15 5 0 1 32 14
2 Nijmegen MD2 6 11 3 2 1 19 18
3 Druten MD1 6 9 3 0 3 15 13
4 Bemmel MD2 6 7 2 1 3 20 22
5 Union MD12C 6 7 2 1 3 17 19
6 Wageningen MD12C 6 3 1 0 5 12 29
  1e klasse 
  Meisjes Zaal D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MD2 6 15 5 0 1 22 7
2 Beuningen MD1 6 15 5 0 1 26 12
3 Apeldoorn MD2 6 9 3 0 3 19 17
4 Druten MD2 6 5 1 2 3 16 21
5 Bemmel MD3 6 4 1 1 4 12 17
6 Nijmegen MD4 6 4 1 1 4 6 27
  2e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mezen D1 11 31 10 1 0 86 9
2 Maarssen D1 11 30 10 0 1 107 9
3 Zeewolde D1 11 28 9 1 1 85 9
4 Vianen D1 11 24 8 0 3 38 21
5 Culemborg D1 11 18 6 0 5 35 28
6 Eemvallei D1 11 16 5 1 5 21 23
7 Druten D1 11 15 5 0 6 18 36
8 Geldermalsen D1 11 13 4 1 6 16 63
9 Kromme Rijn D1 11 10 3 1 7 13 31
10 Leerdam D1 11 6 2 0 9 9 84
11 Rijnvliet D1 11 4 1 1 9 7 49
12 Hoevelaken D1 11 0 0 0 11 6 79
  4e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede D3 9 25 8 1 0 25 6
2 Apeliotes D14 9 17 5 2 2 29 12
3 HCM D4 9 17 5 2 2 30 19
4 Nijmegen D15 9 16 5 1 3 28 18
5 Druten D2 9 13 4 1 4 21 14
6 Zevenaar D3 8 10 4 1 3 16 13
7 Wageningen D6 9 10 3 1 5 10 21
8 Nijmegen D17 8 9 2 3 3 11 18
9 Nijmegen D16 9 4 1 1 7 12 26
10 Apeliotes D12 9 1 0 1 8 6 41
  Res. 3e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ D4 8 24 8 0 0 46 5
2 Union D11 9 24 8 0 1 40 10
3 Wageningen D7 9 21 7 0 2 47 13
4 Nijmegen D19 9 16 5 1 3 34 16
5 Apeliotes D13 9 15 5 0 4 23 20
6 Apeliotes D11 10 15 5 0 5 19 32
7 Union D10 10 13 4 1 5 24 26
8 Druten D3 9 12 4 0 5 21 30
9 HCM D5 9 6 3 0 6 13 21
10 Apeliotes D15 10 3 1 0 9 10 52
11 Nijmegen D18 10 0 0 0 10 4 56
  Res. 3e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM H3 8 24 8 0 0 24 8
2 Bemmel H2 8 21 7 0 1 31 7
3 Wijchen H3 8 13 4 1 3 18 15
4 HCM H4 8 12 3 3 2 22 19
5 Druten H1 8 11 3 2 3 18 18
6 Apeliotes H4 8 10 3 1 4 15 14
7 Ede H3 8 10 3 1 4 14 17
8 Union H8 8 3 1 0 7 14 23
9 Beuningen H3 0 0 0 0 0 0 0
10 Wageningen H4 8 0 0 0 8 6 41
  Res. 1e klasse 
  Zaal Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem H1 8 21 7 0 1 48 19
2 Doetinchem H1 7 18 6 0 1 57 11
3 Wijchen H1 8 13 4 1 3 28 37
4 Westerduiven H1 8 9 3 0 5 27 43
5 Dieren H1 8 7 2 1 5 41 47
6 Druten H1 7 0 0 0 7 13 57
  2e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens 8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  meisjes 8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  meisjes E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  meisjes E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Hoofdsponsor
Sponsoren

Algemeen
JZC1 HCM Arnhem JC2 2-3
JZC1 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JC2 4-2
MZA1 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MA2 2-3
MZC1 MHC Bemmel 800 MC12C 4-6
MZC2 MHC Bemmel 800 MC4 2-2
MZC2 MHC EDE MC4 1-2

Verslagen
Nog geen verslagen.