Social media
Agenda
26-11    Instructieavond scheidsre
2-12    Zaalhockey Kick off 2019
10-12    Zaalhockey Kick off begin
12-6    Dames trim toernooi (DOT)
 
Hele agenda
Contact
Hockey Club Druten
De Gelenberg 10
6654 AZ Druten

06 232 161 98 (Telefonisch alleen bereikbaar op wedstrijddagen (za/zo) gedurende de openingstijden van het clubhuis).

Voor verdere informatie kunt u de website raadplegen of contact opnemen per mail via [email protected]

Postbus 127 6650 AC Druten
Zoeken
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Jeugd 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek JA1 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Druten JA1 2 4 1 1 0 10 5 0
3 Zutphen JA1 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Westerduiven JA1 2 3 1 0 1 5 2 0
5 Union JA2 2 3 1 0 1 2 4 0
6 Doetinchem JA1 2 1 0 1 1 4 9 0
7 Wijchen JA1 2 1 0 1 1 4 9 0
8 Ares JA1 2 0 0 0 2 1 4 0
  1e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen JC3 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Dieren JC1 2 6 2 0 0 13 6 0
3 Apeldoorn JC3 2 3 1 0 1 9 6 0
4 Wageningen JC1 2 3 1 0 1 6 9 0
5 Druten JC1 2 0 0 0 2 5 8 0
6 Ede JC3 2 0 0 0 2 4 16 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbetuwe JD1 2 6 2 0 0 8 5 0
2 Kromhouters JD1 2 4 1 1 0 8 3 0
3 QZ JD1 2 4 1 1 0 6 4 0
4 Oosterbeek JD2 2 1 0 1 1 2 4 0
5 Upward JD3 2 1 0 1 1 1 3 0
6 Druten JD1 2 0 0 0 2 3 9 0
  2e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen JD2 2 6 2 0 0 20 3 0
2 Nijmegen JD4 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Druten JD2 2 6 2 0 0 6 3 0
4 Beuningen JD1 2 0 0 0 2 4 7 0
5 Oosterbeek JD3 2 0 0 0 2 3 7 0
6 Upward JD4 2 0 0 0 2 2 19 0
  3e klasse 
  meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbetuwe MA1 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Druten MA1 2 4 1 1 0 6 1 0
3 Dieren MA1 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Wageningen MA3 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Westerduiven MA1 2 3 1 0 1 2 5 0
6 HCM MA2 2 2 0 2 0 1 1 0
7 Arnhem MA2 2 1 0 1 1 1 6 0
8 Nijmegen MA3 2 0 0 0 2 4 7 0
  2e klasse 
  meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union MA3 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Druten MA2 2 6 2 0 0 4 1 0
3 Bemmel MA3 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Doetinchem MA2 2 3 1 0 1 5 3 0
5 Overbetuwe MA2 2 3 1 0 1 5 4 0
6 Zevenaar MA2 2 1 0 1 1 2 6 0
7 Beuningen MA2 2 0 0 0 2 3 7 0
8 Nijmegen MA5 2 0 0 0 2 2 7 0
  3e klasse 
  meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen MA6 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Upward MA4 2 4 1 1 0 2 1 0
3 Dieren MA2 2 3 1 0 1 4 7 0
4 Ares MA3 2 1 0 1 1 2 3 0
5 Oosterbeek MA3 1 0 1 0 0 4 0 3
6 HCM MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wijchen MA2 2 0 0 0 2 1 6 0
8 Druten MA3 1 0 0 0 1 0 7 0
  4e klasse 
  meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Druten MB1 2 6 2 0 0 16 5 0
2 Upward MB3 2 4 1 1 0 10 2 0
3 Oosterbeek MB3 2 4 1 1 0 3 1 0
4 Doetinchem MB2 2 3 1 0 1 6 2 0
5 Overbetuwe MB4 2 0 0 0 2 3 11 0
6 Westerduiven MB2 2 0 0 0 2 3 20 0
  3e klasse 
  meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward MB4 2 4 1 1 0 4 2 0
2 Bemmel MB4 2 4 1 1 0 3 2 0
3 Union MB4 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Druten MB2 2 3 1 0 1 3 3 0
5 Beuningen MB2 2 3 1 0 1 4 6 0
6 Nijmegen MB6 2 0 0 0 2 3 5 0
  3e klasse 
  meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM MB4 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Union MB6 2 6 2 0 0 4 0 0
3 Upward MB7 2 1 0 1 1 3 4 0
4 Druten MB3 2 1 0 1 1 4 7 0
5 Doetinchem MB4 2 1 0 1 1 5 9 0
6 Wageningen MB6 2 1 0 1 1 3 7 0
  5e klasse 
  meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM MB5 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Oosterbeek MB5 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Union MB5 2 3 1 0 1 7 3 0
4 Druten MB4 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Union MB8 2 0 0 0 2 2 9 0
6 Westerduiven MB3 2 0 0 0 2 0 9 0
  5e klasse 
  meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Druten MC1 3 7 2 1 0 5 3 0
2 Zutphen MC2 3 6 2 0 1 7 3 0
3 Apeldoorn MC2 3 4 1 1 1 4 2 0
4 Bully MC2 3 4 1 1 1 6 6 0
5 Beuningen MC1 3 2 0 2 1 6 10 0
6 HCHN MC1 3 1 0 1 2 1 5 0
  1e klasse 
  meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM MC2 2 4 1 1 0 6 1 0
2 Ede MC2 2 4 1 1 0 6 4 0
3 Zevenaar MC1 2 3 1 0 1 5 2 0
4 Overbetuwe MC2 2 2 0 2 0 4 4 0
5 Bemmel MC3 2 2 0 2 0 0 0 0
6 Druten MC2 2 0 0 0 2 1 11 0
  2e klasse 
  meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen MC4 2 4 1 1 0 12 3 0
2 Wijchen MC3 2 4 1 1 0 12 5 0
3 QZ MC2 2 4 1 1 0 6 3 0
4 Doetinchem MC4 2 4 1 1 0 6 4 0
5 Oude IJsselstreek MC2 2 0 0 0 2 2 12 0
6 Druten MC3 2 0 0 0 2 1 12 0
  3e klasse 
  meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MC5 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Union MC5 2 3 1 0 1 5 2 0
3 Wijchen MC6 2 3 1 0 1 4 10 0
4 Druten MC4 2 0 0 0 2 0 8 0
  5e klasse 
  meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Druten MD1 2 6 2 0 0 6 0 0
2 Oosterbeek MD1 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Westerduiven MD1 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Nijmegen MD2 2 3 1 0 1 3 5 0
5 Wijchen MD1 2 0 0 0 2 2 6 0
6 Wageningen MD4 2 0 0 0 2 1 5 0
  1e klasse 
  meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM MD5 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Druten MD2 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Oosterbeek MD3 2 3 1 0 1 3 3 0
4 Nijmegen MD6 2 3 1 0 1 6 7 0
5 Oude IJsselstreek MD1 2 0 0 0 2 1 5 0
6 Bemmel MD5 2 0 0 0 2 4 9 0
  3e klasse 
  meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oude IJsselstreek MD2 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Westerduiven MD2 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Beuningen MD3 2 3 1 0 1 4 2 0
4 Dieren MD1 2 1 0 1 1 0 4 0
5 Druten MD3 2 1 0 1 1 0 4 0
6 Wageningen MD3 2 0 0 0 2 3 9 0
  3e klasse 
  Zaal jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deventer JA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hattem JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Upward JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westerduiven JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Zaal jongens D12 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten JD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 QZ JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Union JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Zaal meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dieren MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCHN MAB1C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zevenaar MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Zaal meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Zaal meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kromhouters MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Zaal meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Beuningen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kromhouters MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Union MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Zaal meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ede MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCM MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbetuwe MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Zaal meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbetuwe MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray D1 7 21 7 0 0 45 13 0
2 Heesch D1 7 13 4 1 2 29 11 0
3 Tegelen D1 7 13 4 1 2 17 8 0
4 Deurne D1 7 13 4 1 2 19 14 0
5 Overbetuwe D1 7 12 4 0 3 15 10 0
6 Berlicum D1 8 12 4 0 4 21 23 0
7 Mierlo D1 8 8 2 2 4 11 23 0
8 Druten D1 7 6 2 0 5 17 35 0
9 Nuth D1 7 5 1 2 4 16 19 0
10 Vlijmen D1 7 1 0 1 6 6 40 0
  4e klasse 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen D1 1 3 1 0 0 8 1 0
2 Flevoland D1 1 3 1 0 0 8 2 0
3 Zeewolde D1 1 3 1 0 0 6 2 0
4 Lelystad D1 1 3 1 0 0 5 1 0
5 Drienerlo D1 1 3 1 0 0 4 1 0
6 Doetinchem D1 1 3 1 0 0 2 0 0
7 Haackey D1 1 0 0 0 1 0 2 0
8 Goor D1 1 0 0 0 1 1 4 0
9 Zutphen D1 1 0 0 0 1 2 6 0
10 Hardenberg D1 1 0 0 0 1 1 5 0
11 Druten D1 1 0 0 0 1 2 8 0
12 Nijkerk D1 1 0 0 0 1 1 8 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM D6 8 19 6 1 1 28 6 0
2 Overbetuwe D2 8 19 6 1 1 30 9 0
3 Upward D3 8 19 6 1 1 25 8 0
4 Wageningen D6 8 15 5 0 3 25 15 0
5 Nijmegen D15 8 13 4 1 3 28 14 0
6 Union D12 8 13 4 1 3 17 14 0
7 Apeliotes D14 8 13 4 1 3 18 17 0
8 Zevenaar D3 8 10 2 4 2 10 15 0
9 Druten D2 8 9 3 0 5 20 17 0
10 Apeliotes D12 8 6 2 0 6 9 24 0
11 Nijmegen D17 8 3 1 0 7 6 16 0
12 Nijmegen D16 8 0 0 0 8 5 66 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerduiven D2 6 18 6 0 0 50 1 0
2 Nijmegen D14 7 16 5 1 1 24 9 0
3 Union D11 6 15 5 0 1 30 3 0
4 Druten D3 7 10 3 1 3 13 21 0
5 Wageningen D7 7 9 3 0 4 13 17 0
6 Union D10 7 9 3 0 4 13 21 0
7 Apeliotes D11 6 8 2 2 2 8 13 0
8 Apeliotes D15 5 4 1 1 3 8 20 0
9 Apeliotes D13 7 2 0 2 5 5 31 0
10 HCM D5 6 1 0 1 5 2 30 0
  Res. 3e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM H3 7 21 7 0 0 46 7 0
2 Wageningen H3 7 19 6 1 0 20 3 0
3 Ede H3 7 15 5 0 2 28 15 0
4 Druten H1 7 12 4 0 3 24 23 0
5 Nijmegen H7 8 11 3 2 3 15 20 0
6 Apeliotes H4 7 10 3 1 3 17 16 0
7 Nijmegen H8 8 9 3 0 5 11 19 0
8 HCM H4 7 8 2 2 3 13 12 0
9 Mezen H2 7 6 2 0 5 5 33 0
10 Wijchen H3 8 4 1 1 6 14 29 0
11 Wageningen H4 7 1 0 1 6 8 24 0
  Res. 1e klasse 
  jong Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward DJ2 8 21 7 0 1 44 9 0
2 Apeldoorn DJ3 7 18 6 0 1 43 11 0
3 Druten DJ1 8 15 5 0 3 34 11 0
4 Westerduiven DJ1 8 9 3 0 5 16 38 0
5 Wijchen DJ2 8 6 2 0 6 6 34 0
6 Deventer DJ1 7 0 0 0 7 5 45 0
  2e klasse 
  Jong Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Beuningen HJ1 6 18 6 0 0 63 11 0
2 Apeldoorn HJ1 7 18 6 0 1 49 11 0
3 Druten HJ1 5 15 5 0 0 22 4 0
4 Zwolle HJ1 6 15 5 0 1 24 12 0
5 Almelo HJ1 6 12 4 0 2 31 9 0
6 Oosterbeek HJ1 8 6 2 0 6 15 46 0
7 Epe HJ1 6 3 1 0 5 13 27 0
8 Ommen HJ1 7 3 1 0 6 12 44 0
9 Nunspeet HJ1 7 1 1 1 5 8 47 3
10 Westerduiven HJ1 6 1 0 1 5 12 38 0
  2e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens E1 
    1e klasse 
  meisjes 8E1 
    1e klasse 
  meisjes 8E2 
    1e klasse 
  meisjes E1 
    1e klasse 
  meisjes F1 
    1e klasse 
  Meisjes F2 
    1e klasse 
  Mix F1 
    1e klasse 
Hoofdsponsor
Sponsoren

Algemeen
JA1 M.H.C. Oosterbeek JA1 2-6
JD1 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD3 1-3
mA1 WMHC MA3 2-0
mA2 Hockey Vereniging Zevenaar MA2 0-0
mA3 MHC Wijchen MA2 2-4

Verslagen
Nog geen verslagen.