Social media
Agenda
De agenda is leeg
 
Hele agenda
Contact
Hockey Club Druten
De Gelenberg 10
6654 AZ Druten

06 232 161 98 (Telefonisch alleen bereikbaar op wedstrijddagen (za/zo) gedurende de openingstijden van het clubhuis).

Voor verdere informatie kunt u de website raadplegen of contact opnemen per mail via [email protected]

Postbus 127 6650 AC Druten
Zoeken
Kies een ander team :
Mix F1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Jade van Oijen
Trainer Puck Driessen
Coach Patrick van Eldijk
Coach Pim Lamers
Trainer Timo Slot

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
23 mrt 21452 C.M.H.C. CIVICUM MF3
08:30 09:00 thuis Rabobank veld 1
   veld 1d  
  Ouders/coaches fluiten Kleedkamer: 4 
30 mrt 21044 HC Grave MIX F1
60
07:30 09:00 uit route
6 apr 21453 MHC Boxmeer MIX F1
08:30 09:00 thuis Rabobank veld 1
   veld 1d  
  Ouders/coaches fluiten Kleedkamer: 4 
13 apr 21031 Union MF3
60
07:30 09:00 uit route
   KGA 2  
11 mei 21454 HCQZ MF3
thuis
  Ouders/coaches fluiten 
18 mei 21455 MHC Wijchen MF4
thuis
  Ouders/coaches fluiten 
25 mei 21343 MHC Wijchen MF5
60
uit route
8 jun 21040 C.M.H.C. CIVICUM MF3
60
08:30 10:00 uit route
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 23 MAART 2019
  Druten MIX F1 Civicum MF3 9:00 Hockeyclub Druten
  QZ MF3 Union MF3 10:00 Sportpark Staddijk
  Wijchen MF4 Boxmeer MIX F1 10:45 Sportpark Oosterweg
  Wijchen MF5 Grave MIX F1 10:45 Sportpark Oosterweg
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Boxmeer MIX F1 Wijchen MF5 10:00 De Sloot
  Civicum MF3 QZ MF3 10:00 Sportp. 'De Groenendijkse Kampen'
  Grave MIX F1 Druten MIX F1 9:00 Sportp.Stoofweg
  Union MF3 Wijchen MF4 9:00 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Druten MIX F1 Boxmeer MIX F1 9:00 Hockeyclub Druten
  Grave MIX F1 Civicum MF3 9:00 Sportp.Stoofweg
  Wijchen MF4 QZ MF3 10:15 Sportpark Oosterweg
  Wijchen MF5 Union MF3 10:15 Sportpark Oosterweg
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Boxmeer MIX F1 Grave MIX F1 10:00 De Sloot
  QZ MF3 Wijchen MF5 10:15 Sportpark Staddijk
  Union MF3 Druten MIX F1 9:00 Sportp. 'De Kluis'
  Wijchen MF4 Civicum MF3 12:30 Sportpark Oosterweg
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Civicum MF3 Boxmeer MIX F1 10:00 Sportp. 'De Groenendijkse Kampen'
  Druten MIX F1 QZ MF3 Hockeyclub Druten
  Grave MIX F1 Union MF3 9:00 Sportp.Stoofweg
  Wijchen MF5 Wijchen MF4 9:00 Sportpark Oosterweg
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Boxmeer MIX F1 Union MF3 10:00 De Sloot
  Civicum MF3 Wijchen MF5 10:00 Sportp. 'De Groenendijkse Kampen'
  Druten MIX F1 Wijchen MF4 Hockeyclub Druten
  Grave MIX F1 QZ MF3 9:00 Sportp.Stoofweg
ZATERDAG 25 MEI 2019
  QZ MF3 Boxmeer MIX F1 11:30 Sportpark Staddijk
  Union MF3 Civicum MF3 9:00 Sportp. 'De Kluis'
  Wijchen MF4 Grave MIX F1 Sportpark Oosterweg
  Wijchen MF5 Druten MIX F1 Sportpark Oosterweg
ZATERDAG 8 JUNI 2019
  Boxmeer MIX F1 Wijchen MF4 10:00 De Sloot
  Civicum MF3 Druten MIX F1 10:00 Sportp. 'De Groenendijkse Kampen'
  Grave MIX F1 Wijchen MF5 9:00 Sportp.Stoofweg
  Union MF3 QZ MF3 9:00 Sportp. 'De Kluis'

Hoofdsponsor
Sponsoren

Algemeen
D1 HC Rijnvliet D1 0-0
D2 WMHC D6 5-2
H1 N.S.H.C. Apeliotes H4 3-0
mD2 M.H.C. Oosterbeek MD3 2-0
mD4 AHC Velp MD5 3-2
JA1 HC Zwolle JA2 5-1
JB1 Westerduiven JB1 1-5
JC1 WMHC JC2 2-6
JD1 THCC De Kromhouters JD2 5-0

Verslagen
Nog geen verslagen.