Social media
Agenda
27-1    Veldverlichting
12-6    Dames trim toernooi (DOT)
 
Hele agenda
Contact
Hockey Club Druten
De Gelenberg 10
6654 AZ Druten

06 232 161 98 (Telefonisch alleen bereikbaar op wedstrijddagen (za/zo) gedurende de openingstijden van het clubhuis).

Voor verdere informatie kunt u de website raadplegen of contact opnemen per mail via [email protected]

Postbus 127 6650 AC Druten
Zoeken
Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Begeleider Mike Raafs
Coach Michael Smith
Trainer Michael Smith

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 mrt 13646 HC Mierlo D1
thuis
22 mrt 13724 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1
50
uit route
29 mrt 13760 VMHC D1
thuis
5 apr 13832 M.H.C. Deurne D1
0
uit route
19 apr 13879 Mixed Hockey Club Heesch D1
thuis
10 mei 13937 MHCV D1
0
uit route
24 mei 14046 Hockeyclub Berlicum D1
0
uit route
7 jun 14153 Tegelen D1
0
uit route
14 jun 14159 HC Nuth D1
thuis
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray D1 9 27 9 0 0 58 14 0
2 Heesch D1 9 19 6 1 2 53 13 0
3 Deurne D1 9 16 5 1 3 32 17 0
4 Tegelen D1 9 16 5 1 3 21 11 0
5 Berlicum D1 9 12 4 0 5 22 26 0
6 Overbetuwe D1 9 12 4 0 5 16 20 0
7 Nuth D1 9 11 3 2 4 24 21 0
8 Druten D1 9 9 3 0 6 20 41 0
9 Mierlo D1 9 8 2 2 5 12 31 0
10 Vlijmen D1 9 1 0 1 8 7 71 0

Uitslagenmatrix
  Tegelen D1Berlicum D1Deurne D1Heesch D1Mierlo D1Nuth D1Venray D1Vlijmen D1Druten D1Overbetuwe D1
Tegelen D1   4-0 3-1 2-0 0-3
Berlicum D1   0-8 5-1 1-3 7-0
Deurne D1 5-0   4-0 3-3 2-7 12-0
Heesch D1 2-0   11-2 5-1
Mierlo D1 2-2 1-4   2-2 3-2
Nuth D1 0-3 1-1 1-2   7-0 5-1
Venray D1 3-2 5-3 8-1 7-2   9-0
Vlijmen D1 1-6 1-19   3-4 0-5
Druten D1 2-1 1-4 1-3 4-11   3-0
Overbetuwe D1 2-0 1-3 1-2 3-0 3-2 0-5  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Venray D1 Vlijmen D1 9-0 Definitief
.. Heesch D1 Deurne D1 2-0 Definitief
.. Berlicum D1 Mierlo D1 5-1 Definitief
.. Druten D1 Cranendonck D1 3-1 Definitief
.. Nuth D1 Tegelen D1 0-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Deurne D1 Venray D1 2-7 Definitief
.. Mierlo D1 Druten D1 3-2 Definitief
.. Cranendonck D1 Nuth D1 1-5 Definitief
.. Tegelen D1 Heesch D1 2-0 Definitief
.. Overbetuwe D1 Berlicum D1 1-3 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Nuth D1 Mierlo D1 1-2 Definitief
.. Druten D1 Overbetuwe D1 3-0 Definitief
.. Berlicum D1 Vlijmen D1 7-0 Definitief
.. Venray D1 Heesch D1 5-3 Definitief
.. Cranendonck D1 Tegelen D1 0-5 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Deurne D1 Berlicum D1 5-0 Definitief
.. Vlijmen D1 Druten D1 3-4 Definitief
.. Overbetuwe D1 Nuth D1 3-2 Definitief
.. Tegelen D1 Venray D1 0-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Druten D1 Deurne D1 1-3 Definitief
.. Berlicum D1 Heesch D1 0-8 Definitief
.. Mierlo D1 Tegelen D1 2-2 Definitief
.. Nuth D1 Vlijmen D1 7-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Heesch D1 Druten D1 11-2 Definitief
.. Venray D1 Berlicum D1 3-2 Definitief
.. Deurne D1 Nuth D1 3-3 Definitief
.. Overbetuwe D1 Mierlo D1 3-0 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Overbetuwe D1 Tegelen D1 2-0 Definitief
.. Nuth D1 Heesch D1 1-1 Definitief
.. Druten D1 Venray D1 4-11 Definitief
.. Mierlo D1 Vlijmen D1 2-2 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Venray D1 Nuth D1 7-2 Definitief
.. Deurne D1 Mierlo D1 4-0 Definitief
.. Vlijmen D1 Overbetuwe D1 0-5 Definitief
.. Tegelen D1 Berlicum D1 4-0 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Druten D1 Berlicum D1 1-4 Definitief
.. Mierlo D1 Heesch D1 1-4 Definitief
.. Vlijmen D1 Tegelen D1 1-6 Definitief
.. Overbetuwe D1 Deurne D1 1-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Druten D1 Tegelen D1 2-1 Definitief
.. Berlicum D1 Nuth D1 1-3 Definitief
.. Heesch D1 Overbetuwe D1 5-1 Definitief
.. Venray D1 Mierlo D1 8-1 Definitief
.. Deurne D1 Vlijmen D1 12-0 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Vlijmen D1 Heesch D1 1-19 Definitief
.. Nuth D1 Druten D1 5-1 Definitief
.. Tegelen D1 Deurne D1 3-1 Definitief
.. Overbetuwe D1 Venray D1 0-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 MAART 2020
  Deurne D1 Heesch D1 12:45 sportp. 'De Kranenmortel'
  Mierlo D1 Berlicum D1 Sportp. Oudvensestraat
  Tegelen D1 Nuth D1 Sportpark "Vrijenbroek"
  Vlijmen D1 Venray D1 Sportp. 'Hoge Heide'
ZONDAG 15 MAART 2020
  Berlicum D1 Overbetuwe D1 Sportpark de Brand
  Druten D1 Mierlo D1 Hockeyclub Druten
  Heesch D1 Tegelen D1 12:45 Sportp. 'De Braaken'
  Venray D1 Deurne D1 Sportp. 'De Wieën'
ZONDAG 22 MAART 2020
  Heesch D1 Venray D1 12:45 Sportp. 'De Braaken'
  Mierlo D1 Nuth D1 Sportp. Oudvensestraat
  Overbetuwe D1 Druten D1 Sportpark de Pas
  Vlijmen D1 Berlicum D1 Sportp. 'Hoge Heide'
ZONDAG 29 MAART 2020
  Berlicum D1 Deurne D1 Sportpark de Brand
  Druten D1 Vlijmen D1 Hockeyclub Druten
  Nuth D1 Overbetuwe D1 Sportp. 'De Kollenberg'
  Venray D1 Tegelen D1 Sportp. 'De Wieën'
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Deurne D1 Druten D1 sportp. 'De Kranenmortel'
  Heesch D1 Berlicum D1 12:45 Sportp. 'De Braaken'
  Tegelen D1 Mierlo D1 Sportpark "Vrijenbroek"
  Vlijmen D1 Nuth D1 Sportp. 'Hoge Heide'
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Berlicum D1 Venray D1 Sportpark de Brand
  Druten D1 Heesch D1 Hockeyclub Druten
  Mierlo D1 Overbetuwe D1 Sportp. Oudvensestraat
  Nuth D1 Deurne D1 Sportp. 'De Kollenberg'
ZONDAG 10 MEI 2020
  Heesch D1 Nuth D1 12:45 Sportp. 'De Braaken'
  Tegelen D1 Overbetuwe D1 Sportpark "Vrijenbroek"
  Venray D1 Druten D1 Sportp. 'De Wieën'
  Vlijmen D1 Mierlo D1 Sportp. 'Hoge Heide'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Berlicum D1 Tegelen D1 Sportpark de Brand
  Mierlo D1 Deurne D1 Sportp. Oudvensestraat
  Nuth D1 Venray D1 Sportp. 'De Kollenberg'
  Overbetuwe D1 Vlijmen D1 Sportpark de Pas
ZONDAG 24 MEI 2020
  Berlicum D1 Druten D1 Sportpark de Brand
  Deurne D1 Overbetuwe D1 sportp. 'De Kranenmortel'
  Heesch D1 Mierlo D1 12:45 Sportp. 'De Braaken'
  Tegelen D1 Vlijmen D1 Sportpark "Vrijenbroek"
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Mierlo D1 Venray D1 Sportp. Oudvensestraat
  Nuth D1 Berlicum D1 Sportp. 'De Kollenberg'
  Overbetuwe D1 Heesch D1 Sportpark de Pas
  Tegelen D1 Druten D1 Sportpark "Vrijenbroek"
  Vlijmen D1 Deurne D1 Sportp. 'Hoge Heide'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Deurne D1 Tegelen D1 sportp. 'De Kranenmortel'
  Druten D1 Nuth D1 Hockeyclub Druten
  Heesch D1 Vlijmen D1 12:45 Sportp. 'De Braaken'
  Venray D1 Overbetuwe D1 Sportp. 'De Wieën'

Hoofdsponsor
Sponsoren

Algemeen
ZMB1 MHC Bemmel 800 MB4 2-2
ZMB1 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB3 1-1
ZMC1 THCC De Kromhouters MC1 3-2
ZMC1 MHCBeuningen MC1 2-2
ZMD1 HCM Arnhem MD3 6-1
ZMD1 M.H.C. Oosterbeek MD1 4-3

Verslagen
Nog geen verslagen.